Podkarpackie Targi Budowlane w Rzeszowie - Expo Dom 2017

Podkarpackie Targi Budowlane w Rzeszowie - Expo Dom 2017

Podkarpackie Targi Budownictwa Expo Dom 2017 odbędą się w Rzeszowie w dniach od 24 do 26 marca. Największe na Podkarpaciu, już dwudzieste drugie wydarzenie z tej serii odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie”. Na imprezie pojawi się około 200 wystawców, a także tysiące osób zainteresowanych tematyką budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów.

Oferta prezentowana na 22. Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM, a także na towarzyszących im Podkarpackich Targach Nieruchomości obejmuje tego typu sektory: pracownie projektowe, instytucje finansowe, produkcję materiałów budowlanych i ich dystrybucję, obrót nieruchomościami, produkcję materiałów instalacyjnych i wykończeniowych, produkcję mebli. Jednym z producentów obecnych na targach EXPO DOM 2017 w Rzeszowie jest firma Sander System zajmująca się produkcją kompleksowego systemu instalacyjnego ogrzewania podłogowego, a także jego montażem.

Gości zapraszamy do rezerwacji noclegów na: SilverApart.pl

 

Imprezy Towarzyszące

 

Oprócz wspomnianych wydarzeń, na hali Podpromie w tych dniach zobaczyć będziemy mogli również IV Festiwal Ogrodów, gdzie dowiemy się o najnowszych trendach w projektowaniu i aranżacji ogrodów. Co więcej, odwiedzający mogą skonsultować się w Strefie Porad Architekta w stoisku na Poziomie A2, na parterze.

Bilety wejściowe będą do nabycia przy wejściu na targi w cenie 5 złotych. Organizator (Międzynarodowe Targi Rzeszowskie) informuje poza tym, że wejście możliwe będzie dla odwiedzających w pierwszych dwóch dniach w godzinach od 10 do 18, natomiast w ostatni dzień targów od godziny 10 do 17. Zapraszamy do odwiedzania stoisk wystawców, zdobywania nowych kontaktów biznesowych, inspirowania się nowymi technologiami.