Apartament Silver Apart z Nagrodą Booking Guest Review Awards 2016!

Apartament Silver Apart z Nagrodą Booking Guest Review Awards 2016!

To już czwarty raz, kiedy największy portal rezerwacji noclegów przez internet – Booking.com przyznawał Guest Review Awards, za zebranie najlepszych opinii w 2016 r. Tegoroczne rozdanie nagród było dla nas wyjątkowe, ponieważ wśród wyróżnionych obiektów, znalazły się również apartamenty Silver Apart z Rzeszowa!

Booking Guest Review Awards, to wyróżnienie szczególne, gdyż przyznawane jest na podstawie ocen wystawionych przez gości, faktycznie odwiedzających dane miejsce. A to oznacza, że nasze starania, a przede wszystkim oferowane apartamenty Silver Apart spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, czystości, komfortu i obsługi. Nasi Goście docenili świetną lokalizację w centrum Rzeszowa, darmowe WiFi, podziemny garaż, windę i całodobową ochronę. Ich uwadze nie umknął także piękny widok z balkonu, czy bliskość galerii handlowej.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach, coraz więcej osób szuka nie tylko zwykłego zakwaterowania na noc, ale miejsca, gdzie poczujemy się jak w domu, odpoczniemy po długiej podróży czy odbędziemy spotkanie biznesowe. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by osoby wybierające naszą ofertę czuły się wyjątkowo i na długo zapamiętały pobyt w Apartamentach Silver Apart w Rzeszowie.

Nagroda Booking Guest Review Awards 2016

Najlepsze Apartamenty w Rzeszowie
Najlepsze Apartamenty w Rzeszowie
Najlepsze Noclegi i Apartamenty w Rzeszowie

Dziękujemy wszystkim, a zwłaszcza odwiedzającym nas Gościom, bo to dzięki ich wysokim ocenom i pozytywnym opiniom, mogliśmy otrzymać to prestiżowe wyróżnienie i dołączyć do światowej czołówki. Jednocześnie obiecujemy, że nie zamierzamy spocząć na laurach, a wręcz przeciwnie – otrzymana nagroda zmotywowała nas do jeszcze cięższej pracy! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli cieszyć się kolejnym wyróżnieniem, a grono zadowolonych Gości jeszcze się powiększy.