Apartament Centrum

Apartament Centrum (dla 1-2 osób)

Apartament Centrum to nowocześnie i przyjemnie urządzone mieszkanie dla 1-2 osób z dbałością o najdrobniejszy szczegół, w stylu glamour.

Mieszkanie to 32 metry kw., posiada jedno łóżko małżeńskie w oddzielanej szklanymi, nieprzezroczystymi drzwiami oraz rozkładaną sofę w salonie. Biała, jasna kuchnia otwarta na salon, w pełni wyposażona umożliwia przygotowanie posiłków i jednoczesne korzystanie z nowoczesnego telewizora Smart TV z dostępem do internetu.

Pięknie urządzona, jasna łazienka z prysznicem i dużym lustrem. Mnóstwo miejsca na własne kosmetyki i przybory toaletowe. Apartament Centrum w Rzeszowie znajduje się na siódmym, najwyższym pietrze budynku, gdzie z przestronnego balkonu – tarasu rozpościera się niesamowity widok na Rzeszów.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (możliwy wjazd autem do 2 metrów wysokości) jak we wszystkich naszych apartamentach – gratis. Najlepsza możliwa lokalizacja w Rzeszowie: Apartamenty Zamkowe Hartbex ul. Kopisto w Rzeszowie obok Millenium Hall

Ważne Informacje Dla Rezerwujących:

Ceny za Nocleg w Rzeszowie w Apartamencie CENTRUM widoczne są w module rezerwacji.

Bezpłatny PARKING podziemny dla jednego samochodu osobowego (dopuszczalna wysokość auta: 2 metry). Kaucja zwrotna za kartę: 200 zł (lub 50 euro)

Podane ceny zawierają podatek VAT w wysokości 8%. Wystawiamy faktury VAT

Sposób płatności: przedpłata 50% (przelew, przelew online, karta), pozostała kwota płatna na miejscu w dniu przyjazdu (gotówka, karta)

Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 w dniu zameldowania do godz. 11.00 w dniu wymeldowania. Nie ma możliwości przedłużenia dobry hotelowej ze względu na określony godziny sprzątania i przygotowania apartamentów dla kolejnych kości.

UWAGA: W apartamentach obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA!!!

Room Details

Prices start at

300 za noc