Apartament Silver Apart z nagrodą Booking Guest Review Awards 2016!

Apartament Silver Apart z nagrodą Booking Guest Review Awards 2016!

To już czwarty raz, kiedy największy portal rezerwacji noclegów przez internet – Booking.com przyznawał Guest Review Awards, za zebranie najlepszych opinii w 2016 r. Tegoroczne rozdanie nagród było dla nas wyjątkowe, ponieważ wśród wyróżnionych obiektów, znalazły się również apartamenty Silver Apart z Rzeszowa! Booking Guest Review Awards, to wyróżnienie szczególne, gdyż przyznawane jest na podstawie ocen wystawionych przez gości, faktycznie odwiedzających dane miejsce. A to oznacza, że nasze starania, a przede wszystkim oferowane apartamenty Silver Apart spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, czystości, komfortu i obsługi. Nasi Goście docenili świetną lokalizację w centrum Rzeszowa, darmowe WiFi, podziemny garaż, windę i

Targi Budowlane w Rzeszowie – Expo Dom

Targi Budownictwa Rzeszów Expo Dom 2017 Podkarpackie Targi Budownictwa Expo Dom 2017 odbędą się w Rzeszowie w dniach od 24 do 26 marca. Największe na Podkarpaciu, już dwudzieste drugie wydarzenie z tej serii odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie”. Na imprezie pojawi się około 200 wystawców, a także tysiące osób zainteresowanych tematyką budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów. Oferta prezentowana na 22. Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM, a także na towarzyszących im Podkarpackich Targach Nieruchomości obejmuje tego typu sektory: pracownie projektowe, instytucje finansowe, produkcję materiałów budowlanych i ich dystrybucję, obrót nieruchomościami, produkcję materiałów instalacyjnych i wykończeniowych, produkcję mebli.

Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2016

Przebywasz na weekendzie w Rzeszowie? Nie przegap tego wydarzenia! Tegoroczna, czwarta już edycja wydarzenia Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury odbędzie się w dniach 23 – 26 czerwca 2016 roku w Rzeszowie. W trakcie festiwalu odbędzie się 40 różnorodnych wydarzeń, w tym koncerty, wystawy, spektakle, pokazy filmowe, warsztaty, spotkania autorskie i wiele więcej. Miasto odwiedzi 150 artystów z 10 krajów. Na otwarcie wakacji zapraszamy do Rzeszowa! W dniach 23-26 czerwca odbędzie się festiwal Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury. Gwiazdą Koncertu Głównego będzie zespół Within Temptation oraz wyśmienite duety gwiazd. Na festiwal wstęp wolny. Koncert Główny stał się kulturalną wizytówką miasta.

2016 SilverApart.pl